_____________________________________________________________
Lyg ir buvom pradėję nevilties dekonstravimo būrelį.(1)
Blogai buvo prieš du metus, kai iš tiesų nervindavaus dėl visko. Dabar kai jau tiesiog tempiasi uodegos ir nieks nebestebina - nu, šiaip, jo - čiūju Šudauskas, o bet tačiau...
 
Aš tiesiog kartais nesuvirškinu klausimo. Klausimo 
kodėl atrodau kaip atrodau. 
Nesakau kad blogai. 
Bet dar ir nesugalvojau, ką su tuom daryt. 
Nu, tipo, neįsisavinau gyvenime.

Mitine prasme mūzos tai devynios tokios kaip deivės kurios yra Dzeuso ir atminties - Mnemosines - dukros. Tai kadangi jos atminties dukros tai susijusios su tradicija, identitetu ir menais. 
Pvz., poetams mūzos apsireiškia labiau ne kaip asmeninis įkvepimas, o kaip tos kurios įgalina papasakoti kažkokį pasakojimą apie bendruomenę ar pan., ir įsteigia tokią poetinę tiesą, kazkokį asmeninį pasakojimą. O šiaip mūza man atrodo tokia moteris, kuri truputį primena apie tai kad įmanoma kad gyvenimas būtų gražesnis ir įdomus. Ir tada atsiranda tokia viltis dėl asmeninio pasakojimo - kažkaip šalia esant gyvenimas atrodo pagyvinamas, ir atrodo asmeninis gyvenimas iš jos įkvėpimo ima megztis į įdomesnę istoriją. Tai čia susijungia su mitine prasme. Bet ir vyrukas koks, va, gali būti tokia mūza...  

Hm, man visad mūziškumas matos merginose kurios truputi aikštingos ir drama. Na, bent jau lengva nuspėti norą pasiekti jas ir kentėti... Nors čia taip savotiskai. Būtų fainai jei įmanoma ir be kentėjimo.


Aišku viskas juokais. (2)
Nors jau ima kažkoks nerimas,
per daug galvoju kaip visad.
Visi motyvuoti, turi kryptis
Kur nori eit gyvenime
Bet aš šalia matau kad aš tiesiog
Gyvenu

bet stinga drasos?Nenoriu gąsdint tokiom mintim irgi
Tiesiog manau viskam bus laikasGal jeigu nera noro padaryti konkreciu dalyku, tai ir tas siekimas yra butaforiskas?
Pasiųski savo antrą sielą už kalnų, už laiko.
Papasakok, aš lauksiu, ką ten matęs
Niekas nėra ilgam. Saugu gerai. Startiniam taškui. Taip neplanuok. (...) Bet čia gyvenimas - kažkaip bus ir jau tada matysi.(x)
(1) December 11, 2018
(2) November 3, 2018
(x) - December 22, 2018
Back to Top